KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14052086
nr 1405 2086
Maj Fagerberg
(f. 1947), Sverige
Blandteknik, Signerad, 10x16 cm, yttermått inklusive ram: 25x31 cm
Maj Fagerberg, svensk illustratör och författare född 1947 i Krylbo, Dalarna.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:39:56
21/6 19:33:29
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Maj Fagerberg
Läs mer om Maj Fagerberg